- Voorbereidingstijd: 20 min.
- Kooktijd: 15 min.
- Aantal porties: 4
Zalm en papilotte
Ook voor verse vis zit je bij StoerVlees.com gebakken. Samen met Jan Veerman Vis uit Huizen zorgen we een heerlijk aanbod van over de hele wereld. Een van de toppers is onze zalmzijde (ca. 1,5kg aan een stuk). Heerlijk om te garen op de BBQ als ‘zalm en papilotte’.
Verse zalmfilet
Onze zalm wordt verantwoord gekweekt in Noorwegen. Onze leverancier heeft een selectie van viskwekers die de kwaliteit van de vis garanderen gedurende zijn totale levenscyclus. De zalm wordt geproduceerd, vervoerd en geoogst volgens methoden die het welzijn van de vis altijd zo goed mogelijk waarborgen. Op de kwekerij worden de vissen gehouden onder omstandigheden die ervoor zorgen dat de vissen zich zo natuurlijk mogelijk gedragen.
Bereiding
- Haal de zalm plusminus een uur voor bereiding uit de koelkast en laat op kamertemperatuur komen.
- Steek de BBQ op naar 160 graden en maak klaar voor indirect grillen.
- Leg 4 vellen aluminiumfolie open. Verdeel hierover de groenten met daarop de vis. Kruid met tijm, oregano, peper en zout naar smaak. Giet er een scheutje wijn over.
- Gaar de zalm ongeveer in 8 minuten op de BBQ
